Двокреветни Twin bed

Овие соби се идеални за вашите краткотрајни бизнис патувања. Истите се опремени со елегантен мебел и нудат удобност, топла и пријатна атмосфера.

Секоја од гостинските соби и апартмани е стилски уредена со елегантен мебел и функционална бања, фен за коса, мини бар, сеф, ТВ, телефон, бесплатни безжичен интернет и избор на кафе и чај.

  • Бесплатен WiFi интернет
  • Климатизација
  • Кабелска телевизија
  • Телефон
  • Сеф