Двокреветни Queen bed

Овие соби се просторни двокреветни соби кои се луксузно опремени според најсовремени стандарди. Нудат комфор, пријатен и топол амбиент каков што секој би посакал.

Секоја од гостинските соби и апартмани е стилски уредена со елегантен мебел и функционална бања, фен за коса, мини бар, сеф, ТВ, телефон, бесплатни безжичен интернет и избор на кафе и чај.

  • Бесплатен WiFi интернет
  • Климатизација
  • Кабелска телевизија
  • Телефон
  • Минибар
  • Сеф