На  сите нас ни е потребно да поминеме заеднички моменти со нашата втора половина  во некое романтично место. Презентирајте го овој уникатен подарок
и поминете прекрасен ден во опуштена атмосфера на љубов и хармонија. Почувствувајте ја романсата на овој ден!

Хотел Централна, Фитнес и Спа ви нуди:

* Сместување за двајца во соба Queen bed room со доручек
*Подарок од хотелот по пристигнувањето(шише вино и овошје).
*Посета на спа центарот: сауна, парна соба и џакузи.
*Покасен check-out до 6 часот. (мора да се организира однапред)

Понуда важи за резервации направени на нашиот веб сајт www.central.mk.

Цена за овој пакет- 3100 ден. за 2 лице.

Не пропуштајте да го поминете овој посебен ден во Хотел Централ, Фитнес  и Спа!

Побрзајте, понудата е ограничена!