***ПАРК ПИВО ФЕСТ***

Трета година по ред во Виница, во организација на Парк Кафе и Хотел Ресторан Александар Парк ќе се одржи Парк Пиво Фест. Настан кој ги слави пивото, германските деликатеси, дружењето и забавата. Парк Пиво Фест овојпат во два дена ќе понуди уште повозбудлива забава а се очекува да биде поинтересен и попосетен од предходната година. Гостите ќе имаат прилика да го доживеат духот на германската традиција, да пробаат автентични германски колбаси, переци, и бројни специјалитети на скара како и да одберат од големиот избор на пива. За забава до доцна во ноќта ќе се погрижат повеќе бендови и изведувачи.
Дефинитивно, настан кој не смеете да го пропуштите!
Централ Хотел, Фитнес и СПА Ви нуди специјална пакет понуда и тоа:
– Сместување во Queen bed соба 15% попуст во период од 20.10 — 22.10.2017
– вклучен континентален појадок
– Бесплатно користење на услугите во Central Gym & Fitness
Цена на пакет за лицe: 1870 денари

Не пропуштајте незаборавен Пиво Вест во Виница, почувствувајте го духот на вистинската забава!!!
www.central.mk